Oficiálna stránka TOTO JE HIPHOP Festival na Facebooku

Straty a nálezy z festivalu TOTO JE HIPHOP 2010Straty a nálezy

Stratené a nájdené veci z festivalu TOTO JE HIPHOP 2010 si môžete vyzdvinúť v KUULFABRIK, Liptovská 31, Bratislava, alebo prihlásiť sa o ne na kuulfabrik@kuulfabrik.sk

Bratislava, 6.júl 2010 straty a nálezy na stiahnutie

Toto Je Hip Hop 2010 fotoreportToto Je Hip Hop 2010 fotoreport

Kto nebol, zaváhal. Tí čo boli, spomínajú. Pre všetkých, niekoľko desiatok záberov z TOTO JE HIP HOP 2010. (doplnené o deň 2)

Bratislava, 6.júl 2010 pozri fotoreport z festivalu deň 1 - deň 2

Toto Je Hip Hop štartuje!Toto Je Hip Hop štartuje!

Festival Toto Je Hip Hop 2010 štartuje už o pár hodín. Predtým ako sa zbalíte a vyrazíte do Hornej Stredy si prečítajte informácie, ktoré by sa vám mohli hodiť.

Bratislava, 1.júl 2010 čítaj celý článok

Pozdrav od KONKA aka BILLY HOLLYWOODPozdrav od KONKA aka BILLY HOLLYWOOD

Smutný, ale napriek tomu optimistický pozdrav od KONKA aka BILLY HOLLYWOOD. Legendárni jazdci z Trnavy TURBO BOOST na festivale vystúpia, ale bohužiaľ bez neho. Bratm sme s tebou! Daj sa dokopy! Určite si na teba pred tým davom, čo by si rád videl z pódia, spomenieme!!!

Bratislava, 01.júl 2010 pozri pozdrav

Ďaľší z videopozdravovĎaľší z videopozdravov.

LACI STRIKE  a SDA sa na vás tešia.LACI STRIKE & SDA sa na vás tešia.

Festival TOTO JE HIP HOP 2010 vám chce priniesť zážitky z každého elementu hip hopovej kultúry. Tanec a break dance preto nebudu cez víkend 2. – 3. júla v Hornej Strede chýbať.

Bratislava, 30.jún 2010 čítaj celý článok

Na TOTO JE HIPHOP vás pozývajú A.M.O.Na TOTO JE HIPHOP vás pozývajú A.M.O.

NAS prekvapil požiadavkamiNAS prekvapil požiadavkami

Organizátori festivalu Toto Je Hip Hop už priniesli na Slovensko veľké hiphopové mená ako Tony Touch, Fat Joe či Xzibit. Tohtoročný headliner ich ale potrápil. Management okolo amerického rapera NASa zaslal veľmi nezvyčajné požiadavky.

Bratislava, 30.jún 2010 čítaj celý článok

Dalsia videopozvanka na festival - tentokrat od MIC KING opat spojena s cateringomĎaľšia videopozvánka na festival - tentokrát od MIC KING opäť spojená s cateringom

Vstupenky na TOTO JE HIPHOP 201Predpredaj vstupeniek končí v piatok.

Vstupenky na festival ostávajú v predpredaji v sieti Ticketportal do piatku 13.00hod za cenu 20€. Na mieste sa bude predávať vstupenka za 25€.

Bratislava, 28.jún 2010

Stiahni lineupTOTO JE HIPHOP Line up na stiahnutie

Bratislava, 28.jún 2010 stiahni lineup

Pozvánka od DramatikzPozvánka na TOTO JE HIPHOP od Dramatikz

Príď na Pláž pod Ufo!Príď na Pláž pod Ufo!

musiq1 má pre teba jednu vychytanú akciu. Príď sa pripraviť na festival Toto Je Hip Hop už tento piatok (25.06) na Pláž pod Ufom, čaká ťa tu super warm up s vynikajúcimi drinkami a hiphopovými DJ's. Ako špecialitku objednala musiq1 najkrajší západ slnka v Bratislave. Kvalitný bar, priaznivé ceny. Prídi na mojitko na najkrajšie miesto na piatkový žúr.

Bratislava, 24.jún 2010

Súťaž skončila, lístky na Toto Je Hip Hop sú rozdané!Súťaž skončila, lístky na Toto Je Hip Hop sú rozdané!

Pozor, zadarmo sa na festival Toto Je Hip Hop dostane 79 snaživcov, čo pohli zadkami, rukami, myšou a hlavne rozumom. Poslali nám do musiq1 skeče, graffity, kresby, no skrátka všetko možné s logom najlepšieho hiphopového festivalu Toto Je Hip Hop.

Bratislava, 23.jún 2010 čítaj celý článok

55 metrová graffiti stena na Toto Je Hip Hop 2010 Festivale!55 metrová graffiti stena na Toto Je Hip Hop 2010 Festivale!

Na festivale Toto Je Hip Hop ťa počas víkendu 2. - 3. júla 2010 čaká ďalšia vychytávka. Chceme, aby na festivale dostali priestor všetky elementy hip hopu. Teda aj graffiti. Podobne ako aj predošlé roky v Areáli vodných športov v Hornej Strede pri Piešťanoch bude postavená až 55 metrová Rooftop Graff Wall.

Bratislava, 22.jún 2010 čítaj celý článok

Prago Union predstavia nový album na Toto Je Hip Hop!Prago Union predstavia nový album na Toto Je Hip Hop!

Ďalšia lahôdka na festivale Toto Je Hip Hop. Po problémoch sa český Prago Union rozhodli spraviť niečo ako comeback a vydali nový album Dezorient Express. Projekt Kata aka Depha z kapely Chaozz bol kritikou aj fanúšikmi prijatý veľmi pozitívne. Čo bolo naozaj nečakané, dosiahli prvú desiatku predajnosti v Českej republike.

Bratislava, 17.jún 2010 čítaj celý článok

Pozrite si nový videoklip ku skladbe TOTO JE HIPHOPPozrite si nový videoklip ku skladbe TOTO JE HIPHOP

Premiéra videoklipu Toto Je Hip HopPremiéra videoklipu Toto Je Hip Hop

Dočkal si sa! Videoklip Toto Je Hip Hop je dokončený. Režisér Braňo Vincze odovzdal jeho konečnú podobu a určite sa ti bude pozdávať. Máme pre teba skvelú ponuku.

Bratislava, 09.jún 2010 čítaj celý článok

Pozrite si nový TV spot k festivaluPozrite si nový TV spot k festivalu

Zbombite steny!Zbombite steny!

Už sa konečne ako - tak začína otepľovať a tak máte šancu vyraziť na festival Toto Je Hip Hop úplne zadarmo. A nielen ty sám, ale aj celá tvoja partička. Len musíš vyraziť von, nájsť si legálnu stenu, kde sa to smie a počmárať ju krásnym graffity. Aby bola súťaž právoplatná, heslo na stene sa musí podobať na slovo Toto Je Hip Hop.

Bratislava, 04.jún 2010 čítaj celý článok

Skladba TOTO JE HIPHOPSkladba TOTO JE HIPHOP

V skladbe TOTO JE HIP HOP účinkujú raper DNA, Opak a Moe z AMO, Majk Spirit a Otecko z H16, Michadelik a Supa z Mojej reči, Vec a Zverina, Čistychov, Orion a Vladimir 518 z PSH plus spevák Michal Biely. Je to hymna, ako inak, festivalu TOTO JE HIP HOP. Ten odštartuje 2. - 3. júla v Areáli vodných športov v Hornej Strede pri Piešťanoch. Všetkých, ktorí účinkujú v skladbe si práve tam môžeš užiť. Videoklip ku skladbe TOTO JE HIP HOP bude mať veľkú premiéru 10. júna na mestskej Pláži pod ufom.

Bratislava, 28.máj 2010 mp3 TOTO JE HIPHOP na stiahnutie tu

Sleduj line-up a plagát na TOTO JE HIP HOPSleduj line-up a plagát na TOTO JE HIP HOP

Ak si zvedavý na kompletný line-up TOTO JE HIP HOP a ako sa hlavná hviezda NAS vyníma na plagáte, tak sleduj www.totojehiphop.sk. Práve tu nájdeš už takmer kompletný zoznam účinkujúcich, ktorý pre teba prichystal dramaturg festivalu Midi. Určite budeš spokojný. Piaty ročník TOTO JE HIP HOP opäť prináša to najlepšie, čo sa za posledný rok na hiphopovej scéne osvedčilo a čo ťa rovnako zaujme na kopčeku v Hornej Strede 2.-3. júla 2010. Festival TOTO JE HIP HOP je tento rok zorganizovaný pod hlavičkou musiq1 summer.

Bratislava, 26.máj 2010

Správa z Festivalu TOTO JE HIPOHOP 2010Pozrite si nový plagát festivalu

TOTO JE HIP HOP 2010 FESTIVAL má headlinera!TOTO JE HIP HOP 2010 FESTIVAL má headlinera!

Aj tento rok sa 2.-3. júla v Hornej Strede opäť koná veľký hudobný sviatok. Okrem slovenskej a českej hiphopovej špičky sa fanúšikovia hiphopu môžu tešiť na veľkú zahraničnú hviezdu.

Bratislava, 19.máj 2010 čítaj celý článok

Vstupenky na TOTO JE HIP HOP 2010 FESTIVAL budú v predaji o pár dní!Vstupenky na TOTO JE HIP HOP 2010 FESTIVAL budú v predaji o pár dní!

Hiphopoví nadšenci sa konečne dočkali. Vstupenky na jediný hipohopový festival TOTO JE HIP HOP budú od pondelku konečne v predaji. Uvádzacia cena je 15 €, tak sa ponáhľaj si ich zabezpečiť. Dátum 2. a 3. júla si si už určite vyhradil, stretneme sa všetci v Areáli vodných športov v Hornej Strede pri Piešťanoch.

Bratislava, 13.máj 2010 čítaj celý článok

Skladba TOTO JE HIP HOP je vonku!Skladba TOTO JE HIP HOP je vonku!

Konečne! Ak sa už tešíš ako znie deväť najlepších slovenských raperov, dvaja najlepší českí raperi a jeden spevák Michal Biely? Hudobný dramaturg musiq1 a producent skladby TOTO JE HIP HOP Viktor Hazard a štúdiový majster Jazzy majú pre teba super správu.

Bratislava, 12.máj 2010 čítaj celý článok

Toto Je Hip Hop Track 2010Vyhraj lístky na festival!

K festivalu sme s tými najlepšími zo slovenskej a českej scény nahrali track s rovnomenným názvom. Ten sa už pekne mixuje a čoskoro zaplaví rádia. A keďže musiq1 je hudobná telka, nemôže k tomuto songu chýbať tučný videoklip. Ten práve vzniká pod režisérskym dohľadom jedného z najlepších, majstra Branislava Vinczeho.

Bratislava, 11.máj 2010 čítaj celý článok

Toto Je Hip Hop Track 2010Toto Je Hip Hop Stena!

V spolupráci so známym bratislavským writerom Daliborom sme nastriekali stenu s 'Toto Je Hip Hop' tematikou. Počas práce ho sledovala okrem našich fotoaparátov aj kamera Braňa VInczeho, ktorý tento materiál použije do nového klipu na už spomínaný 'Toto Je Hip Hop Track'

Bratislava, 11.máj 2010 čítaj celý článok

Toto Je Hip Hop Track 2010Toto Je Hip Hop Track 2010

Stopercentná hudobná televízia musiq1 nahnala do štúdia deväť najvýraznejších raperov zo Slovenska dvoch zo susedných Čiech. Vznikol nový letný hit. A dôvod? Blíži sa hiphopový festival TOTO JE HIP HOP 2010!

Bratislava, 3.máj 2010 čítaj celý článok

Najaktuálnešia novinka z Festivalu TOTO JE HIPOHOP 2010Musiq1 summer bude aj tento rok!

Aj toto leto bude patriť muzike a musiq1. Stopercentná hudobná telka aj tento rok zobrala pod svoje krídla unikátnu festivalovú sériu. Dva prázdninové víkendy tak budú patriť hustému hip-hopu a tanečnému šialenstvu. Pod hlavičkou musiq1 summer to v Hornej Strede odpália festivaly TOTO JE HIP HOP a BEEFREE.

Bratislava, 6.apríl 2010 čítaj celý článok
Archív