Anketa: Ty a TOTO JE HIP HOP 09 Festival?

Vidno, že movement okolo tohtoročného podtitulu festivalu “…budeme sa stretávať!” sa slušne rozbehol. Presvedčiť sa o tom môžete aj s odpovedí na anketovú otázku, ktorú sme položili účastníkom TOTO JE HIP HOP 09 FESTIVALU. Či už išlo o úlohu účinkujúcich, alebo divákov festivalu.

Otázka bola jednoduchá: TY A TOTO JE HIP HOP 09 FESTIVAL? Pokial nám dorazia odpovede aj od ďalších oslovených, prinesieme Vám aj druhú časť tejto ankety.

SPANK (BURNER DJs)

Na TOTO JE HIP HOP Festivale som bol zatial na kazdom rocniku a vzdy sa mi pacilo. Mam rad festivaly vseobecne pretoze maju inu atmosferu ako klubove partys, je to cele viac uvolnenejsie. Vlani sa mi vyborne hralo v party stane DJ CLUB a som si isty ze tento rok to nebude inak. Tesim sa na stretnutie so znamymi. Rad si pozriem Xzibita, jeho album At the speed of life som v case ked vysiel dost intenzivne pocuval. Vidime sa.

OPAK (A.M.O., ZION5)

Tešim sa, je to super lokalita, vzdy je tam super aparat a nevídaní headlineri. Hrá sa tam popiči. Tento rok hráme s kapelou a dáme aj staršie veci z albumu Original. Určite si rád pozrem Xzibit aj Toku.

AŤO (STORE MANAGER, TORNADO)

..takže, na fest sa chystám určite, šak hiphop v dnešnej dobe treba riadne podporiť bo to ide do riadnych onych..sračiek!!! po minulé roky som bol na každom jednom ročníku a každým rokom sa na fest teším čoraz VIACEJ!!! lepšie kapely, organizácia, celková atmosféra je z roka na rok lepšia! vystupujú tie najlepšie kapely čo v Československu sú (i keď mi tam určite chýba KaeF, Orion solo artist alebo PSH!!!) ..hrám tam s Topoľčianskymi žochármi na hrušku a špeky=))heh..no určite sa teším na Xzibita bo je jedným z mojich favourites MC´s takže díky Midi za ďaľšie splnenie lil´dreamu..a Tony Touch je ďaľšia legenda,ktorá to tam určite riadne odpáli..teda dúfam,že dajú aj s Čistym hitofku "Dame ho"..dúfam,že budúci rok prídu The Clipse nech ma šlak trafí!!!už som rozposlal desiatky mailov a sms ľuďom aby prišli tak dúfam,že všetko SUPER dopadne a bude riadna kalba..budeme sa stretávať!

NABIS (90BPM.SK)

Ja a Toto Je Hip-Hop Festival? Zatiaľ každý rok a vždy kráľovsky. Bavil som sa, či už v crowde alebo v bekstejdži, väčšinou s ľuďmi, ktorých som dlhšie nevidel. Aj preto si myslím, že slogan "Budeme sa stretávať" toto podujatie trefne vystihuje. Tento rok sa okrem fellenia na bare teším aj na pána Xzibita, ktorého všetci poznáme ako kvalitného rappera, tak aj ako skvelého showmana, čo sú asi dve najdôležitejšie polohy, ktoré interprét potrebuje ovládať pri živých vystúpeniach. Takisto si plánujem pozrieť aj Tonyho Tocu, ktorý je takou nedocenenou legendou a jeho vystúpenie s Čistým bude niečo, čo sa na území Slovenska asi už nikdy opakovať nebude. Unikát. Okrem spomínaného Čistychova si rád pozriem aj ďalšie domáce mená, medzi inými aj GramoRokkaz team, SEdlákov, či dvoch najlepších slovenských "textárov" - Supu a Delika. Rozlúčku s festivalom majú na starosti jedni z posledných svojho druhu u nás, Spank, Spinhandz a Shakul, reprezentanti skutočného DJingu, ktorých parties sú funky-n-fresh. Jednoznačne odporúčam a dúfam, že budeme sa stretávať.

SPINHANDZ (BURNER DJs)

Tento festival mam rad, stretnem tam vela znamych, nie je daleko od Trnavy takze je pohodlny na cestovanie, pekne prostredie. Zvedavy som na X-zibita. Budem tam hrat v party stane DJ CLUB, mozes cakat od striktnejsích zalezitosti, cez hh & funky groove veci, zaujimave mashupy az po nejaky ten tribute M.J. A ak by sa ti zdalo ze na tomto festivale vystupujce cesko-slovenské skupiny do svojho programu zapajaju svojho dja nejak malo - siahni po mixtejpe Spinhandz & Strapo 50:50.

MATIAS (NIKE.COM)

Chystam sa. Bol som minule a bolo dobre. Kvoli tomu, ze u Midiho je vzdy najlepsie! Mam rad lokalitu, dobru hudbu a hlavne mnozstvo kamosov a srandy. Chystam sa rozbit a stretavat sa! Chcem vidiet domacich interpretov.

Lístky na TOTO JE HIP HOP 09 FESTIVAL sú v predpredaji v sieti Ticketportal, momentálne stále za skvelých 15 EUR.