Musiq1 summer 09: máte sa na čo tešiť!

Už teraz je jasné, že nás čaká horúce leto. Na plné obrátky sa rozbehli prípravné práce na organizácii trojice známych letných festivalov – TOTO JE HIP HOP, BEEFREE a DISCO TV. Každý bol, je a bude zameraný trochu inak, ale všetky majú jedno spoločné – ponúknu návštevníkom poriadnu porciu muziky úplne zadarmo!

Všetky tri festivaly majú za sebou už niekoľko ročníkov. Ich návštevnosť má utešenú stúpajúcu krivku. Preto je pochopiteľné, že im aj tento rok budú patriť tri letné víkendy. TOTO JE HIP HOP a BEEFREE sa budú konať už v tradičnom a skvelom Areáli vodných športov v Hornej Strede. Hiphoperi ho majú rezervovaný na 3. a 4. júl, fanúšikovia tanečnej hudby sa môžu vyblázniť dosýtosti 31. júla a 1. augusta. DISCO TV bude parádnym vrcholom letných prázdnin. Tanečný ošiaľ pod touto hlavičkou vypukne v Bratislave, 5. septembra. Všetky tri festivaly zastreší hudobná televízia musiq1. Preto budú spojené pod značkou musiq1 summer 09.

Hovoriť o ďalších podrobnostiach, účinkujúcich a iných atrakciách je ešte predčasné. Všetko je totiž ešte len v štádiu príprav. Isté sú len dve veci – musiq1 summer 09 prinesie fantastickú atmosféru a prinesie ju absolútne zadarmo!