Predaj lístkov na TOTO JE HIPHOP

Do začiatku najväčšej hiphopovej žúrky tohto leta zostáva už len niekoľko dní. TOTO JE HIPHOP otvorí svoje brány v Areáli vodných športov v Hornej Strede už v piatok 3. júla. Potom budú nasledovať dva dni perfektnej muziky a skvelej atmosféry. TOTO JE HIPHOP bude aj tento rok hodný svojho mena.

Po vstupenkách na TOTO JE HIPHOP sa len tak zaprášilo. Niet divu, veď prvá séria bola v predaji za smiešnych 10 eur. Podľa posledných informácií od predajcov to vyzerá tak, že cez Ticketportal sa ešte dajú kúpiť lístky za 15 eur. Ak ešte nejaké budú, zostanú v predaji až do 3. júla. Presne o 15:00 sa predaj skončí. Potom bude možné získať vstupenky už len priamo na mieste. V ponuke budú dvojdňové lístky za 20 eur.

Brána do Areálu vodných športov v Hornej Strede sa otvorí v piatok o 14:00. O prvé vystúpenie sa postarajú BIO + ARZENAL a potom to už pôjde ako na bežiacom páse. Na Main Stage sa budú striedať hviezdy slovenskej a českej scény - napríklad H16, INDY & WICH, VEC so ZVERINOM alebo MOJA REČ. Vrcholom prvého večera bude vystúpenie amerického "čáva" XZIBIT-a.

Druhý deň sa ponesie v podobnom duchu. Na Main Stagei sa objavia JAY DIESEL, RENDEZSKA SK, PIO SQUAD alebo ČISTYCHOV. Hlavnou sobotňajšou hviezdou bude XZIBITOV krajan s hispánskou krvou TONY TOUCH. Spolu s ním sa objaví na pódiu aj vydarená cica menom SONI, ktorá mu vypomáha aj na štúdiových nahrávkach (a možno nielen na nahrávkach. Šušká sa, že TONY si dal požiadavku na spoločnú hotelovú izbu so SONI. Možno preto, aby mohli nahrávať nové tracky. Alebo aj nie.)

Okrem hlavného pódia to bude v Hornej Strede vrieť aj v DJ CLUBE. Ten bude patriť dídžejským vystúpeniam, ľudovému rapovaniu (kto bude mať chuť, môže si to vyskúšať), reggae alebo dancehallu.

Je viac ako isté, že ani tento rok nebude na festivale TOTO JE HIPHOP veľa času na spánok. Neustále sa bude niečo diať, bude sa na čo pozerať, bude čo počúvať. Všetko sa to začne v Hornej Strede, v piatok 3. júla.

Tučný program a párty na celý víkend ti prináša musiq1