Presný LINE UP doplnený o ďaľšieho amerického rappera.

Festival TOTO JE HIP HOP 09 zverejňuje presné poradie kapiel a DJov, ktorý na ňom vystúpia. Program ponúka jedno velké prekvapenie pár dní pred festivalom. Pribudol v ňom ďalší americký rapper ICON THE MIC KING z Philadelphie.

Jeho meno je skôr známe v undegroundových kruhoch, ale je povestný svojími energickými koncertami a patrí medzi vyhlásených freestylerov. Na pódium v Areáli vodných športov v Hornej Strede sa postaví v sobotu. Hral už v roku 2007 na Hip Hop Kempe v Čechách a mal aj niekoľko koncertov v pražských kluboch. Jeho prvým uceleným výtvorom, bolo EP - The Inricate Spectrum z roku 2004. Avšak kritika venovala viac pozornosti tomuto pracovitému MC až v roku 2007, keď vyšlo Mike and the Fatman LP, na ktorom pracoval spolu s Demigodz. Počas kariery spolupracoval s menami ako Jus Allah (Jedi Mind Tricks), Supastion, alebo Pack FM.

V programe sú ale nachystané aj ďalšie špeciality. ČISTYCHOV odohrá spolu s jedným z headlinerov festivalu TONY TOUCHom spoločný hit “DAME HO”. Bude to exkluzívne. Príležitosť vidieť ich spolu na pódiu sa nebude opakovať. V podaní TONY TOUCHa sa môžete tešiť na veľa pozitívnej hudby – reggae tone. Je jedným z hlavných predstaviteľov tohoto štýlu, ktorý ma korene v Portoriku. Spolu s TONYm TOUCHom pride aj speváčka SONI.

Tiež upozorňujeme na koncert A.M.O., spolu so živou kapelou FLAVOUR BAND, poskladanú z hudobníkov s rôznych krajín. Ich show zo zázemím tejto skupiny bude určite skvelá. Bude to jedna z mála príležitostí vidieť ich hrať spolu.

Checkuj pozvánku od ICON THE MIC KINGa na festival.

Klipy

http://www.youtube.com/watch?v=EYL3RCT-nFM
http://www.youtube.com/watch?v=RhRLSiin0-k