Na TOTO JE HIPHOP 09 Festivale aj špičkový DJing a Open Mic.

Najväčšia slovenská hip hopová udalosť TOTO JE HIP HOP 09 FESTIVAL, ktorá sa uskutoční v dňoch 3. a 4. júla 2009 v Hornej Strede pri Piešťanoch prináša okrem koncertov aj špičkový DJing. Bude mu venovaný samostatný stage DJ CLUB.

Festivalové noci dostali nastarosť Dji z dvoch DJských crew. Počas piatkovej noci sa budete môcť zabávať a tancovať na CLUB CRUSHERS NIGHT. GRIMASO a ROMAN ZÁMOŽNÝ patria k tomu najlepšiemu čo ponúka hlavné mesto. Pravidelne zabavajú svojimi setmi publikum v Bratislave. GRIMASO je aj producent a DJ kapely H16. Bude hrať aj na TOTO JE HIP HOP WARM UPe, túto sobotu 27.6.2009 na Pláži pod UFOM.

ROMAN ZÁMOŽNÝ si pripravil jednu lahôdku. Práve v týchto chvílach dokončuje svoj mixtape nazvaný “11:55“ s rôznymi exkluzivitami. Pár dní pred festivalom bude k dispozícii na stiahnutie. Má ambíciu stať sa vaším spoločníkom na ceste do Hornej Stredy. Môžete si ho stiahnuť a vypeckovať vo vašom aute, alebo iPode.

Druhú festivalovú noc vás v DJ CLUBE bude baviť trojica DJov z Trnavy. Hovoria si BURNER POSSE a o ich kvalitách nikto nepochybuje. Párty v Trnave sú legendárne a DJi SPANK, SHAKUL a SPINHANDZ sa túto atmosféru pokúsia priniesť aj na TOTO JE HIP HOP 09 FESTIVAL.

Okrem nich ešte zahrajú mladý DJi LIPI z Bratislavy a HORAZ z Košíc. Títo dvaja budú hrať aj inštrumentálky počas OPEN MICu, ktorý prebehne každý deň od 18:00 hod. do 19:00 hod. v DJ CLUBe. OPEN MIC znamená, že dostane šancu zarapovať si každý kto sa včas prihlási. Môže rapovať svoj text, alebo dať freestyle. Tu sa môžu predvieť raperi, ktorí sa neboja predstúpiť pred publikum.

Na festivale máme radi pestrosť. Preto vám v DJ CLUBe ponúkame aj poriadnu dávku reggae a dancehallu. Postarajú sa o to JAH MUSIC LIGHTA: ADMIRAL KOLIBAL & DJ HERBY BOY (CZ), ROOTS & CULTURE a SELEKTA CIFI.

Lístky na festival sú stale v predaji v sieti TICKETPORTAL
Pripomíname ešte oficiálny TV spot festivalu