TOTO JE HIPHOP sa opäť blíži!

Dva dni perfektnej muziky, dva dni skvelej zábavy, dva dni zadarmo! To bude ďalší ročník hiphopového festivalu pod holým nebom - TOTO JE HIPHOP. Opäť bude pod hlavičkou musiq1 summer. Na tradičnom mieste, v Areáli vodných športov v Hornej Strede pri Piešťanoch by nemal chýbať nikto, komu chutí hiphop. Bude sa servírovať v obrovských porciách!

TOTO JE HIPHOP sa tento rok rozbehne s príchodom letných prázdnin. Hneď prvý prázdninový víkend bude pri jazere v Hornej Strede vyhradený pre všetkých fanúšikov hiphopu a poriadnych beatov. Predstaví sa tam výkvet slovenskej i českej scény. A opäť nebude chýbať ani žiarivá zahraničná hviezda. Tentoraz to bude TONY TOUCH, známy americký DJ, MC, raper, producent a B-boy. Preslávil sa napríklad albumom The Piece Maker, na ktorom spolupracoval s takými esami ako sú Gangstarr, Cypres Hill, Wu-Tang Clan alebo Eminem.

TONY TOUCH bude hlavnou hviezdou festivalu TOTO JE HIPHOP, ale rozhodne nie jedinou. Skvelé zážitky sľubujú aj vystúpenia ČISTYCHOVA, INDYHO & WICHA, VECA so ZVERINOM, MOJEJ REČI alebo H16. A to je len malý zlomok z tých, ktorých môžete na festivale TOTO JE HIPHOP vidieť naživo a v plnej paráde.

TOTO JE HIPHOP je aj tento rok súčasťou trojice letných festivalov pod spoločnou hlavičkou musiq1 summer. Okrem hlavičky majú všetky festivaly spoločné aj to, že sú úplne zadarmo. Kto príde, ten si môže užívať muziku bez jediného eura! A platí to aj v prípade TOTO JE HIPHOP. Tretieho a štvrtého júla sa o tom môže v Hornej Strede presvedčiť každý. Viac informácií je a postupne bude pribúdať na oficiálnej stránke www.totojehiphop.sk.

musiq1 summer ti prináša tučný program a skvelú party celý víkend ÚPLNE ZADARMO!!!