WARM UP Party na pláži pod UFO-m

Od 15. júna je oficiálne otvorená novučičká mestská pláž v Bratislave - Pláž pod UFOM. Prináša nielen pohodu a relax, ale aj poriadnu porciu skvelej zábavy pre všetkých, ktorí si chcú užiť leto v hlavnom meste. Sobota 27.6.2009 bude preto na Pláži pod UFOM patriť party TOTO JE HIP HOP WARM UP.

Už z názvu je zrejmé, že Pláž pod UFOM bude tentoraz patriť fanúšikom rapu. Bude to zahrievacia party pred veľkým hip hopovým sviatkom TOTO JE HIP HOP 09 FESTIVAL, ktorý bude 3. a 4. júla v Areáli vodných športov v Hornej Strede. Okrem iných sa tam predstavia americké hviezdy XZIBIT a TONY TOUCH.

Na Pláži pod UFOM to bude o čosi komornejšie, ale aj komfortnejšie. Pláž pod UFOM totiž ponúka všetko pohodlie, ktoré k letu v meste patrí. A práve v tomto pohodlí si môže každý vychutnať poriadnu dávku muziky v duchu TOTO JE HIP HOP.

TOTO JE HIP HOP WARM UP bude pod taktovkou trojice výborných slovenským hiphopových dídžejov. Za gramcami sa vystriedajú Viktor Hazard z A.M.O., Yanko Kral a Grimaso z H16/Club Crushers DJs. Môžete sa tešiť na poriadnu párty v ich podaní.

TOTO JE HIP HOP WARM UP vypukne 27. júna o 20:00. Na Pláži pod UFOM je vítaný každý človek dobrej vôle a ešte lepšej nálady. Vstupné je také ľudové, že už ľudovejšie ani byť nemôže. TOTO JE HIP HOP WARM UP je totiž pre všetkých úplne zadarmo.

NENECHAJ SI UJSŤ NAJKRAJŠÍ ZÁPAD SLNKA V BRATISLAVE!
Flyer pláž pod UFO-m otvorená