XZIBIT v Hornej Strede!

Hudobná televízia musiq1 počúva svojich divákov. Preto aj séria hudobných festivalov musiq1 summer počúva svojich návštevníkov. A preto bude festival TOTO JE HIPHOP trochu iný, ako boli pôvodné plány. Ešte lepší!

TOTO JE HIPHOP sa tento rok rozbehne s príchodom letných prázdnin. Hneď prvý prázdninový víkend, 3. a 4. júla, bude pri jazere v Hornej Strede vyhradený pre všetkých fanúšikov hiphopu a poriadnych beatov. Už prvé ohlasy hiphoperov naznačili, že po minulom roku sú namaškrtení a chcú ešte viac. Tak ešte viac aj dostanú! Nebude to síce úplne zadarmo, ako bolo v pôvodnom pláne, ale podľa hiphopový národ si podľa diskusií radšej priplatí, aby to malo ešte vyššiu úroveň.

Organizátori TOTO JE HIPHOP festivalu urobili bleskovú sondáž v zahraničných hiphopových vodách a zohnali naozaj veľkú rybu. Novým headlinerom festivalu sa tak stane americká rapová hviezda a moderátor kultového programu MTV Pimp My Ride - XZIBIT! Znalcom, ani nadšencom ho určite netreba nijako mimoriadne predstavovať. Na scéne je od prvej polovice 90-tych rokov, vydal sedem albumov a okrem muziky a moderovania sa venuje aj herectvu. Hral napríklad v 8 Mile, CSI: Miami, Aktoch X alebo xXx. Teraz ho uvidia fanúšikovia v plnej paráde priamo v Hornej Strede.

Inak zostáva všetko tak, ako bolo sľúbené. Druhou hviezdou TOTO JE HIPHOP bude TONY TOUCH. Skvelé zážitky sľubujú aj vystúpenia ČISTYCHOVA, INDYHO & WICHA, VECA so ZVERINOM, MOJEJ REČI alebo H16. A to je len malý zlomok z tých, ktorých môžete na festivale TOTO JE HIPHOP vidieť naživo a v plnej paráde.

Vstupenky na TOTO JE HIPHOP budú onedlho dostupné cez www.ticketportal.sk za veľmi prijateľné ceny. Informácie budú k dispozícii hneď po odštartovaní predaja. Čekujte www.totojehiphop.sk.

Tučný program a párty na celý víkend ti prináša musiq1.