Musiq1 summer bude aj tento rok!

Aj toto leto bude patriť muzike a musiq1. Stopercentná hudobná telka aj tento rok zobrala pod svoje krídla unikátnu festivalovú sériu. Dva prázdninové víkendy tak budú patriť hustému hip-hopu a tanečnému šialenstvu. Pod hlavičkou musiq1 summer to v Hornej Strede odpália festivaly TOTO JE HIP HOP a BEEFREE.

Séria musiq1 summer sa už definitívne usadila vo fantastickom Areáli vodných športov pri Hornej Strede. Po skúsenostiach z predchádzajúcich rokov je jasné, že je to takmer ideálne miesto na poriadne hudobné žúrky. TOTO JE HIP HOP a BEEFREE medzi ne rozhodne patria.

Festival TOTO JE HIP HOP si už v slovenských lesoch, hájoch a lúkach vybudoval solídnu povesť. Každý rok je jednou veľkou hiphopovou party, na ktorú sa schádzajú milovníci hustých beatov a výživnéhoj rapu z celého Slovenska. Tento rok nebude výnimkou. V Hornej Strede sa zíde výkvet slovenskej a českej hiphopovej scény a čerešničkou na torte bude zahraničná hviezda. Headliner je zatiaľ v štádiu rokovaní, takže podrobnosti prinesieme neskôr. Zatiaľ si stačí zapamätať, že prvý júlový víkend si treba rezervovať na pobyt pri jazere v Hornej Strede.

Všetky informácie o musiq1 summer, TOTO JE HIP HOP a BEEFREE sa budú postupne objavovať na webe.

musiq1 summer ti prináša stopercentná hudobná telka musiq1