Toto Je Hip Hop Track 2010

Stopercentná hudobná televízia musiq1 nahnala do štúdia deväť najvýraznejších raperov zo Slovenska dvoch zo susedných Čiech. Vznikol nový letný hit. A dôvod? Blíži sa hiphopový festival TOTO JE HIP HOP 2010!

DNA, Čistychov, Opak a Moe z AMO, Majk Spirit a Otecko z H16, Michadelik a Supa z Mojej reči, Vec a Zverina či Orion a Vladimir 518 z PSH a spevák Michal Biely. Scratche má na starosti DJ Metys z Gramo Rokkaz.To sú všetko mená, ktoré sa pomaly pripravujú na festivalovú sezónu. Okrem toho že vytiahli zo skrine krátke rukávy a šlapky, vytiahli aj perá a papiere. Aj keď na poslednú chvíľu, všetkým sa podarilo napísať pár riadkov textov.

Get Adobe Flash player

Hudbu na novú skladbu s rovnomenným názvom TOTO JE HIP HOP zložil producent Viktor Hazard, zavolal svojich kamarátov, hiphoperi sa zatvorili do štúdia a za pár hodín vznikol hit s rovnakým názvom ako jediný hiphopový festival. „Chcel som urobiť song, kde by boli všetci významní slovenskí a českí raperi. Teraz keď je nahraný viem, že to jednoznačne bude skladba tejto sezóny. Všetci títo ľudia budú na tomto festivale hrať, takže sa na Hornej Strede vidíme,“ povedal nám producent Viktor Hazard.