Vstupenky na TOTO JE HIP HOP 2010 FESTIVAL budú v predaji o pár dní!

Hiphopoví nadšenci sa konečne dočkali. Vstupenky na jediný hipohopový festival TOTO JE HIP HOP budú od pondelku konečne v predaji. Uvádzacia cena je 15 €, tak sa ponáhľaj si ich zabezpečiť. Dátum 2. a 3. júla si si už určite vyhradil, stretneme sa všetci v Areáli vodných športov v Hornej Strede pri Piešťanoch.

„Lístky sme sa rozhodli začať predávať skôr ako zverejníme meno hlavnej hviezdy, pretože je o ne veľký záujem. Veľmi intenzívne pracujeme na potvrdení headlinera. Okamžite ako podpíšeme zmluvu, zverejníme jeho meno.

Tento rok je ponuka menšia, ako po minulé roky. V hre máme napriek tomu až tri veľké mená. Potvrdíme to najlepšie, čo pôjde. Určite môžete rátať s vysokým štandardom hip hopových hviezd, ktoré vám TOTO JE HIP HOP FESTIVAL postupne každé leto prináša,“ povedal nám hudobný dramaturg festivalu Midi.

Ako však dodal, potvrdiť môže zatiaľ tieto mená domácej a českej scény: BIGG BOSS SHOW: ORION, WLADIMIR518, JAMES COLE, HUGO TOXXX, DJ MIKE TRAFIK, ČISTYCHOV, MOJA REČ, VEC + ZVERINA, A.M.O., H16, DNA, TURBO BOOST, DRAMATIKZ. Pribudnú samozrejme aj ďalšie kapely. Okrem tradičných vecí, ako DJ CLUB, ROOFTOP GRAFF WALL, OPEN MIC, sa môžete tešiť aj na novinky a vylepšenia nielen programu festivalu.

Lístky si na www.ticketportal.sk môžeš kúpiť už od 17. mája 2010.

Viac info: www.totojehiphop.sk, www.90bpm.sk.

Festival TOTO JE HIP HOP sa koná pod hlavičkou musiq1 summer a prináša ti ho hudobná televízia musiq1.